Programme
Track
Participants
Ratio Table
Regulation
Housing

Tour Week 2024

66 participants

FistnameLastnamePlaceGenderCategory
MadsEeldertEchteldBoyCategory 5
LindsayLameinMuntendamGirlCategory 5
DionBrakkeStaphorstBoyCategory 5
BrittNederlofArnhemGirlCategory 5
TimoMakMaarsbergenBoyCategory 5
SjerpMohlmannApeldoornBoyCategory 5
FemkeWelie vanDen HaagGirlCategory 5
FloorSigmondDen HaagGirlCategory 5
JasperGruitrooijRavensteinBoyCategory 6
SamNissenBestBoyCategory 6
JensDekkersIJzendijkeBoyCategory 6
RoanKruif deUtrechtBoyCategory 6
ChristianRheenen vanHilversumBoyCategory 6
JerkeEilanderWesterlandBoyCategory 6
OwenChenaultWoerdenBoyCategory 6
LeviKaa van derKaatsheuvelBoyCategory 6
FlorisOttoWoerdenBoyCategory 6
DamianBabulCanadaBoyCategory 6
BarneyHigginsGreat BritainBoyCategory 6
TeuntjeMohlmannApeldoornGirlCategory 6
HesseDijk vanDe MeernBoyCategory 6
LucasBlomTielBoyCategory 6
HugoCapponRaalteBoyCategory 6
TigerGloagGreat BritainBoyCategory 7
BoKramerBathmenBoyCategory 7
RoelofPotDen HaagBoyCategory 7
LoekVianenWoerdenBoyCategory 7
MartenLigteringenUtrechtBoyCategory 7
WesselKesteren vanAlphen aan den RijnBoyCategory 7
KemVosWesterhaar-VriezenveensewijkBoyCategory 7
LaurensStralen vanApeldoornBoyCategory 7
WilliamPhillipsGreat BritainBoyCategory 7
BenjaminSar van derAmersfoortBoyCategory 7
FélineSteijnNaaldwijkGirlGirls U16
MilouBeek van deWateringenGirlGirls U16
MarissaPutten vanTielGirlGirls U16
MirtheMonsWaverveenGirlGirls U16
AavaThomasFinlandGirlGirls U16
ElineHuitemaAmsterdamGirlGirls U16
MarleneRuiter deNijkerkGirlGirls U16
JaylinnBrakkeStaphorstGirlGirls U16
Anne-LotteKöhlerMonsterGirlGirls U16
LotteBoumanAmersfoortGirlGirls U16
StenHuttenOegstgeestBoyBoys U16
KaiMinckGroningenBoyBoys U16
JensVaan deDrutenBoyBoys U16
MaxMinckGroningenBoyBoys U16
FreekValkonetNederhorst den BergBoyBoys U16
MickRooij deAmersfoortBoyBoys U16
MarcusHarmsenBennekomBoyBoys U16
LorisCainsGreat BritainBoyBoys U16
IsaacPearceyGreat BritainBoyBoys U16
JorisNomdenGroningenBoyBoys U16
ThijsVogelBennekomBoyBoys U16
CamielBeukerVleutenBoyBoys U16
NeroHartog denApeldoornBoyBoys U16
BenCoatesAustraliaBoyBoys U16
ManoahJahanHazerswoude RijndijkBoyBoys U16
WilliamBaldieGreat BritainBoyBoys U16
SybMazelandUtrechtBoyBoys U16
AdneCapponRaalteBoyBoys U16
LeonRoode deZoetermeerBoyBoys U16
NiekBosHooglanderveenBoyBoys U16
FinnBouwerZoeterwoudeBoyBoys U16
NielsEeghemRozenburgBoyBoys U16
TimJong deDeventerBoyBoys U16

Youth Round 2024

7 participants

First NameLast NamePlaceGenderCategory
MarthaRoperGreat BritainGirlCategory 2
ThijsjeEilanderWesterlandGirlCategory 3
MaudVaan deDrutenGirlCategory 3
EefjeHertog denTielGirlCategory 3
BenGöbelGermanyBoyCategory 4
FèranRuiter deNijkerkBoyCategory 4
MátèCsevárLeiderdorpBoyCategory 4

You can find all previous participants in our database!