Deelnemers

WIELERWEEK 2019

112 deelnemers

Sebastian Beitzel Australië Jongen Categorie 5
Corina Meer van der Monster Meisje Categorie 5
Harrison Dainty Groot Brittanië Jongen Categorie 5
Fabio Valerio Amsterdam Jongen Categorie 5
Ravi Heidstra Amstelveen Jongen Categorie 5
Fitz Potter Amersfoort Jongen Categorie 5
Rose-Marie Moncrieffe Groot Brittannië Meisje Categorie 5
Jochem Appeldoorn van Veenendaal Jongen Categorie 5
Loran Viets Montfoort Jongen Categorie 5
Han Os van Hooglanderveen Jongen Categorie 5
Luka Wissink Diepenheim Jongen Categorie 6
Dylan Cherruault Groot Brittanië Jongen Categorie 6
Julia Lindhout Sint Maartensdijk Meisje Categorie 6
Femke Reemeijer Spaarndam Meisje Categorie 6
Victor Hugo Brenders Dongen Jongen Categorie 6
Masja Keesman Velserbroek Meisje Categorie 6
Rixt Jong de Amersfoort Meisje Categorie 6
Duco Zwart van der Alphen aan den Rijn Jongen Categorie 6
Jelle Groen Den Haag Jongen Categorie 6
Thijs Theuns Zierikzeek Jongen Categorie 6
Sven Schepers Amersfoort Jongen Categorie 6
Roel Brons Terschuur Jongen Categorie 6
Vigo Veenis Woerden Jongen Categorie 6
Job Nievelstein Rijswijk Jongen Categorie 6
Rik Noort van den Keijenborg Jongen Categorie 6
Rhys Wytchard Groot Brittanië  Jongen Categorie 6
Isaac Wytchard Groot Brittanië Jongen Categorie 6
Koen Engberink Bilthoven Jongen Categorie 7
Ryan Gal Neede Jongen Categorie 7
Jelle Schieven Ziewent Jongen Categorie 7
Jeffrey Zwart Haarlem Jongen Categorie 7
Jelle Roks Veenendaal Jongen Categorie 7
Björn Minneboo Leusden Jongen Categorie 7
Gijs Broere Nederhorst den Berg Jongen Categorie 7
Nauk Thije ten Eibergen Jongen Categorie 7
Thijmen Groen Den Haag Jongen Categorie 7
Viego Tijssen Amstelveen Jongen Categorie 7
Toinne Vriezen Amersfoort Jongen Categorie 7
Jens Dijk Vleuten Jongen Categorie 7
Arne Witsenburg Driebergen Jongen Categorie 7
Lucas Vervoort Nieuwegein Jongen Categorie 7
Mees Jacobs Woerdense Verlaat Jongen Categorie 7
Martijn Mulder Epe Jongen Categorie 7
Roos Engberink Bilthoven Meisje Nieuweling meisjes
Norah Knoef Eefde Meisje Nieuweling meisjes
Kirsten Elings Overberg Meisje Nieuweling meisjes
Anouk Naalden Lepelstraat Meisje Nieuweling meisjes
Emma Brouwer Jaarsveld Meisje Nieuweling meisjes
Nienke Vinke Amersfoort Meisje Nieuweling meisjes
Iris Timmermans Bingelrade Meisje Nieuweling meisjes
Indy Os van Angeren Meisje Nieuweling meisjes
Marit Braat Zutphen Meisje Nieuweling meisjes
Jerney Heijden van der Zevenhuizen Meisje Nieuweling meisjes
Femke Thoolen Hulsberg Meisje Nieuweling meisjes
Emma Hoolwerf Eemdijk Meisje Nieuweling meisjes
Rivkah Kroesbergen Ede Meisje Nieuweling meisjes
Norah Minck Groningen Meisje Nieuweling meisjes
Yuli Molen van der Krommenie Meisje Nieuweling meisjes
Roan Danckaarts Utrecht Jongen Nieuwelingen
Noah Putten van Tiel Jongen Nieuwelingen
Ids Visscher Pijnacker Jongen Nieuwelingen
Brent Vos Castricum Jongen Nieuwelingen
Hugo Jansen Eibergen Jongen Nieuwelingen
Radan Adriaans Stein Jongen Nieuwelingen
Siebe Klein Nienhuis Lichtenvoorde Jongen Nieuwelingen
Tim Angevare Amersfoort Jongen Nieuwelingen
Thijs Kortes Hooglanderveen Jongen Nieuwelingen
Joeri Coo de Maarssenbroek Jongen Nieuwelingen
Leonardo Driel van Monster Jongen Nieuwelingen
Spiek Oord Loenen aan de Vecht Jongen Nieuwelingen
Marick Buteijn Nieuwerbrug Jongen Nieuwelingen
Gebre Swanenvleugel Bunde Jongen Nieuwelingen
David Bartelet Bunde Jongen Nieuwelingen
Thijs Havenaar Berkel en Rodenrijs Jongen Nieuwelingen
Finn Roumen Stein Jongen Nieuwelingen
Jelle Boonstra Ouderkerk aan de Amstel Jongen Nieuwelingen
Dennis Haan de Veenendaal Jongen Nieuwelingen
Youp Vos de Hillegom Jongen Nieuwelingen
Maarten Holsbrink Amstelveen Jongen Nieuwelingen
Tristan Hartmann Enschede Jongen Nieuwelingen
Jiri Harderwijk Utrecht Jongen Nieuwelingen
Maurits Kool Kortenhoef Jongen Nieuwelingen
Ed Bowley Groot Brittanië Jongen Nieuwelingen
Mees Duren van Amstelveen Jongen Nieuwelingen
Olav Wind Nigtevecht Jongen Nieuwelingen
Mark Bogers Bennekom Jongen Nieuwelingen
Simcha Kruithof Maarssen Jongen Nieuwelingen
Denzel Verhulst Stein Jongen Nieuwelingen
Jan Boukema Duivendracht Jongen Nieuwelingen
Dani Lee van der Schiedam Jongen Nieuwelingen
Jannes Veerman Heerde Jongen Nieuwelingen
Jesper Beiboer Zegveld Jongen Nieuwelingen
Mathijs Putten van Hagestein Jongen Nieuwelingen
Sal Meijers Baartn Jongen Nieuwelingen
Sietse Kool Zevenhoven Jongen Nieuwelingen
Joris Niet van der Ulestraten Jongen Nieuwelingen
Thijs Leeuwen van Alphen aan den Rijn Jongen Nieuwelingen
Martin Vakoc Tsjechië Jongen Nieuwelingen
Sven Noorderijk Nunspeet Jongen Nieuwelingen
Maurits Neele Oude Tonge Jongen Nieuwelingen
Michiel Vliet van Sliedrecht Jongen Nieuwelingen
Tim Noort van den Keijenborg Jongen Nieuwelingen
Aiden Sinclair Australië Jongen Nieuwelingen
Sven Hagedoorn Weerstand Tollebee Jongen Nieuwelingen
Will Kirkham Australië Jongen Nieuwelingen
Luka Fredrikze Lisse Jongen Nieuwelingen
Kas Visser Houten Jongen Nieuwelingen
Jeunke Timmermans Bingelrade Jongen Nieuwelingen
Ties Postma Amerongen Jongen Nieuwelingen
Yannick Rosier Meerssen Jongen Nieuwelingen
Tomas Slowak Slovenie Jongen Nieuwelingen
Kamil Kujawinski Duitsland Jongen Nieuwelingen

JEUGDRONDE 2019

27 deelnemers

Sara Pols Amersfoort Meisje Categorie 1
Hugo Cappon Raalte Jongen Categorie 1
Luuk Buiten Hoogeveen Jongen Categorie 1
Quinty Keijzer Alphen aan den Rijn Meisje Categorie 1
Shania Heijnen Bosschenhoofd Meisje Categorie 1
Renske Fidder Berkel en Rodenrijs Meisje Categorie 1
Jayden Lampen Leusden Jongen Categorie 2
Jordy Koenis Berkel en Rodenrijs Jongen Categorie 2
Marlene Ruiter de Nijkerk Meisje Categorie 2
Lara Rozenveld Lochem Meisje Categorie 2
Demi Keijzer Alphen aan den Rijn  Meisje Categorie 2
Marissa Putten van Tiel Meisje Categorie 3
Sabine Zwart Haarlem Meisje Categorie 3
Amy Grosz Zevenhuizen Meisje Categorie 3
Michael Rossiter Australië Jongen Categorie 3
Brett Timmer Papendrecht Jongen Categorie 3
Hanne Stukker Apeldoorn Meisje Categorie 3
Adne Cappon Raalte Jongen Categorie 3
Britt Jeucken Venray Meisje Categorie 3
Marcus Harmsen Bennekom Jongen Categorie 3
Rianne Nieuwenhuis Gieten Meisje Categorie 3
Zhara Möllers Leimuiden Meisje Categorie 4
Nick Koenis Berkel en Rodenrijs Jongen Categorie 4
Luuk Zuiden van Maarheeze Jongen Categorie 4
Sebastiaan Bouwman 's-Graveland Jongen Categorie 4
Liam Breejen van  Sliedrecht Jongen Categorie 4
Zara Ansems Lage Zwaluwe Meisje Categorie 4