Deelnemers

WIELERWEEK 2018

96 deelnemers

Julia Lindhout Sint Maartensdijk Meisje Categorie 5
Dylan Cherruault Groot Brittanië Jongen Categorie 5
Thijmen Drexhage Ouderkerk aan de Amstel Jongen Categorie 5
Duco Zwart van der Alphen aan den Rijn Jongen Categorie 5
Rik Noort van den De Meern Jongen Categorie 5
Cédric Jager de Barendrecht Jongen Categorie 5
Isaac Wytchard Groot Brittanië Jongen Categorie 5
Rhys Wytchard Groot Brittanië Jongen Categorie 5
Sven Schepers Amersfoort Jongen Categorie 5
Rixt Jong de Amersfoort Meisje Categorie 5
Jelle Groen Den Haag Joingen Categorie 5
Femke Reemeijer Spaarndam Meisje Categorie 5
Indy Kappert Markelo Meisje Categorie 6
Owen Prenelle Groot Brittanië Jongen Categorie 6
Ben Bisson Groot Brittanië Jongen Categorie 6
Julian Vergouw Amsterdam Jongen Categorie 6
Noëlle Booy Berkel en Rodenrijs Meisje Categorie 6
Léan Booy Berkel en Rodenrijs Jongen Categorie 6
Emma Brouwer Jaarsveld Meisje Categorie 6
Jeffrey Zwart Haarlem Jongen Categorie 6
Koen Engberink Bilthoven Jongen Categorie 6
Roos Engberink Bilthoven Meisje Categorie 6
Toinne Vriezen Amersfoort Jongen Categorie 6
Imke Zwart van der Alphen aan den Rijn Meisje Categorie 6
Gijs Broere Nederhorst den Berg Jongen Categorie 6
Nienke Vinke Amersfoort Meisje Categorie 6
Kirsten Elings Overberg Meisje Categorie 6
Emma Hoolwerf Eemdijk Meisje Categorie 6
Viego Tijssen Amstelveen Jongen Categorie 6
Thijmen Groen Den Haag Jongen Categorie 6
Jelle Roks Veenendaal Jongen Categorie 6
Siebe Klein Nienhuis Lichtenvoorde Jongen Categorie 7
Jelle Boonstra Ouderkerk aan de Amstel Jongen Categorie 7
Maurits Neele Oude Tonge Jongen Categorie 7
Spiek Oord Loenen aan de Vecht Jongen Categorie 7
Mees Duren van Amstelveen Jongen Categorie 7
Mattie Dodd Groot Brittanië Jongen Categorie 7
Micca Blijleven Almere Jongen Categorie 7
Taco Keijzer Amstelveen Jongen Categorie 7
Dani Lee van der Schiedam Jongen Categorie 7
Tim Noort van den De Meern Jongen Categorie 7
Halvar Jager de Barendrecht Jongen Categorie 7
Dennis Haan de Veenendaal Jongen Categorie 7
Joeri Coo de Maarssenbroek Jongen Categorie 7
Michiel Vliet van Sliedrecht Jongen Categorie 7
Kiki Janse Zaandam Meisje Nieuweling meisjes
Iris Boer de Zaandam Meisje Nieuweling meisjes
Tanja Drift van der Nij Beets Meisje Nieuweling meisjes
Marit Braat Zutphen Meisje Nieuweling meisjes
Lieke Broere Nederhorst den Berg Meisje Nieuweling meisjes
Denice Keesman Velserbroek Meisje Nieuweling meisjes
Fenna Weber Abcoude Meisje Nieuweling meisjes
Jerney Heijden van der Zevenhuizen Meisje Nieuweling meisjes
Etienne Poecke van Nieuw Vennep Jongen Nieuwelingen
Ids Visscher Pijnacker Jongen Nieuwelingen
Thijs Leeuwen van Alphen aan den Rijn Jongen Nieuwelingen
Thijs Brugging Bleiswijk Jongen Nieuwelingen
Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn Jongen Nieuwelingen
Leonardo Driel van Monster Jongen Nieuwelingen
Tom Tiegelaar Rotterdam Jongen Nieuwelingen
Tim Voort van der De Lier Jongen Nieuwelingen
Luke Prenelle Groot Brittanië Jongen Nieuwelingen
Jos Blok Gouda Jongen Nieuwelingen
Daan Brouwer Jaarsveld Jongen Nieuwelingen
Steijn Vriezen Amersfoort Jongen Nieuwelingen
Niels Reemeijer Spaarndam Jongen Nieuwelingen
Bram Braat Zutphen Jongen Nieuwelingen
Marick Buteijn Nieuwerbrug Jongen Nieuwelingen
Gabriël Melching Rotterdam Jongen Nieuwelingen
Martin Vakoc Tsjechië Jongen Nieuwelingen
Radan Adriaans Stein Jongen Nieuwelingen
James Potter Amersfoort Jongen Nieuwelingen
Maarten Holsbrink Amstelveen Jongen Nieuwelingen
Tijmen Pijl van der Amstelveen Jongen Nieuwelingen
Jelle Bokma Workum Jongen Nieuwelingen
Youp Vos de Hillegom Jongen Nieuwelingen
Noah Putten van Tiel Jongen Nieuwelingen
Alexander Kok Amstelveen Jongen Nieuwelingen
Maurits Kool Kortenhoef Jongen Nieuwelingen
Lars Zoomers Maastricht Jongen Nieuwelingen
Joris Keller Den Haag Jongen Nieuwelingen
Joris Niet van der Ulestraten Jongen Nieuwelingen
Mathijs Putten van Hagestein Jongen Nieuwelingen
Fabian Tobben Hooglanderveen Jongen Nieuwelingen
Lars Romijn Apeldoorn Jongen Nieuwelingen
Kjell Jager de Barendrecht Jongen Nieuwelingen
Darren Bekkum van Maarn Jongen Nieuwelingen
Kas Visser Houten Jongen Nieuwelingen
Roan Danckaarts Utrecht Jongen Nieuwelingen
Salvador Alvarado Rotterdam Jongen Nieuwelingen
Jari Kranenburg Enschede Jongen Nieuwelingen
Sietse Kool Zevenhoven Jongen Nieuwelingen
Sjors Glas van der Dordrecht Jongen Nieuwelingen
Benjamin Wessels Aalsmeer Jongen Nieuwelingen
Mark Bogers Bennekom Jongen Nieuwelingen
Ties Vos de Veenendaal Jongen Nieuwelingen

JEUGDRONDE 2018

26 deelnemers

Jayden Lampen Leusden Jongen Categorie 1
Tim Velden van der Rijswijk Jongen Categorie 1
Yinthe Heuvel van de Gilze Meisje Categorie 1
Misha Michielsen Eck en Wiel Jongen Categorie 1
Isis Versluis Meerkerk Meisje Categorie 1
Max Baars Amsterdam Jongen Categorie 1
Ross Cherruault Groot Brittanië Jongen Categorie 2
Marissa Putten van Tiel Meisje Categorie 2
Koen Broekroelofs Zwolle Jongen Categorie 2
Amy Grosz Zevenhuizen Meisje Categorie 2
Adne Cappon Raalte Jongen Categorie 2
Britt Jeucken Venray Meisje Categorie 2
Zhara Möllers Leimuiden Meisje Categorie 3
Reinout Boer den Amersfoort Jongen Categorie 3
Casper Blok Gouda Jongen Categorie 3
Ilse Traa Nieuwegein Meisje Categorie 3
Corina Meer van der Monster Meisje Categorie 4
Harrison Dainty Groot Brittanië Jongen Categorie 4
Sebastian Beitzel Australia Jongen Categorie 4
Merijn Schinkel Zeewolde Jongen Categorie 4
Sander Nieuwhoff Tull en 't waal Jongen Categorie 4
Chiara Danckaarts Utrecht Meisje Categorie 4
Teun Hoogenbeum Hazersoude Rijndijk Jongen Categorie 4
Lotte Casteel Zwolle Meisje Categorie 4
Joaquin Henskes Almere Jongen Categorie 4
Tyler Eyk Amsterdam Jongen Categorie 4