Programma

Zondag 22 juli 2018:

14.00 uur    AssumDelft Ronde Achterveld

Parkoers: Jan van Arkelweg, Pater Stormstraat en Hessenweg 1150 m.

Categorie: 60 plus (besloten wedstrijd) 40,25 km (35 ronden)

​15.30 uur    AssumDelft Ronde Achterveld

Parkoers: Jan van Arkelweg, Pater Stormstraat en Hessenweg 1150 m.

Categorie: Masters 30+ 59,80 km (52 ronden)

Maandag 23 juli 2018:

10.00 uur   Aankomst en inschrijven tot 11.30 uur van de renner(ster)s in het rennerskwartier ‘De Moespot’.

13.30 uur   Ploegenvoorstelling en foto-opnames bij Start/Finish.

18.30 uur   1e etappe: Wegwedstrijd. Rugnummer Rechts.

Parkoers: Jan van Arkelweg, Hessenweg en Klettersteeg 3910 m.

Categorie: 5 en 6 19.55 km (5 ronden)
Categorie: 7 en nieuwelingen meisjes 23.46 km (6 ronden)
Categorie: Nieuwelingen 31.28 km (8 ronden)

Dinsdag 24 juli 2018:

08.30 uur   Vertrek per fiets naar Pannenkoekenhuis Bergzicht, Doornseweg 23 te Woudenberg.

09.30 uur   2e etappe: Bergtijdrit. Rugnummer Rechts

Categorie: 5, 6 en 7, nieuwelingen meisjes en nieuwelingen 1000 m.               

18.30 uur   3e etappe: Criterium. Rugnummer Links. 

Parkoers: Jan van Arkelweg, Pater Stormstraat en Hessenweg 1150 m.

Categorie: 5 en 6 16.10 km (14 ronden)
Categorie: 7 en nieuwelingen meisjes 25.30 km (22 ronden)
Categorie: Nieuwelingen 34.50 km (30 ronden)

Woensdag 25 juli 2018:

09.30 uur   Inschrijven voor de Decathlon Dikke Banden Race aan de start

10.00 uur   Decathlon Dikke Banden Race 

Parkoers: Start/finish bij De Heelkom, Walter van Amersfoortstraat, Van Oldenbarneveltstraat en Deliana van Weedestraat 370 m.

Categorie: Voor de Achterveldse jeugd van 4 t/m 11 jaar.

Deelname alleen mogelijk op fietsen met dikkebanden.
Racefietsen zijn verboden. Per leeftijd wisselend aantal ronden.
Deelnamekosten 1,00 euro. Elk kind ontvangt een aandenken.

13.00 uur   4e etappe: Klassieker 13e GP Johan Ossendrijver. Rugnummer Links.

Parkoers: Postweg, Moorsterweg, Kolfschoterdijk, Voskuilerdijk, Langesteeg, Laapeerseweg en Asschatterweg 10600 m.

13.00 uur  Categorie: 5 en 6 21,20 km (2 ronden)

14.00 uur  Categorie: 7 en nieuwelingen meisjes 41,40 km (4 ronden)

15.30 uur  Categorie: Nieuwelingen 63.60 km (6 ronden)

17.00 uur  Braderie aan de Jan van Arkelweg

Donderdag 26 juli 2018:

08.30 uur   Vertrek per fiets naar de Leusderhei, zijweg van de Kolonel H.L. van Royenweg te Leusden

09.30 uur   5e etappe: Bergtijdrit Leusderheide. Rugnummer Rechts

Categorie 5, 6 en 7, nieuwelingen meisjes en nieuwelingen 925 m.

18.30 uur   6e etappe: Criterium. Rugnummer Links

Parkoers: Jan van Arkelweg, Pater Stormstraat en Hessenweg 1150 m.

Categorie: 5 en 6 16.10 km (14 ronden)
Categorie: 7 en nieuwelingen meisjes 25.30 km (22 ronden)
Categorie: Nieuwelingen 34.50 km (30 ronden)

Vrijdag 27 juli 2018:

09.00 uur   7e etappe: Individuele tijdrit. Rugnummer Rechts

Parkoers: Emelaarseweg, Jannendorp en Jan van Arkelweg 3800 m.

Categorie: 5, 6 en 7, nieuwelingen meisjes en nieuwelingen

18.30 uur   8e etappe: Wegwedstrijd. Rugnummer Rechts

Parkoers: Jan van Arkelweg, Hessenweg en Klettersteeg 3910 m

Categorie: 5 en 6 19.55 km (5 ronden)
Categorie: 7 en nieuwelingen meisjes 23.46 km (6 ronden)
Categorie: Nieuwelingen 31.28 km (8 ronden)

Zaterdag 28 juli 2018:

10.00 uur    Aankomst en inschrijven tot 11.00 uur van de renner(sters)s van de Jeugdronde in het rennerskwartier 'De Moespot''.

11.00 uur   15e Jeugdronde van Achterveld. Rugnummer Links

Parkoers: Jan van Arkelweg, Pater Stormstraat en Walter van Amersfoortstraat 830 m.

Categorie: 1 7 ronden
Categorie: 2 10 ronden
Categorie: 3 15 ronden
Categorie: 4 18 ronden

13.00 uur   9e etappe: Slotcriterium. Rugnummer Links

Parkoers: Jan van Arkelweg, Pater Stormstraat en Walter van Amersfoortstraat 830 m.

Categorie: 5 en 6 20.75 km (25 ronden)
Categorie: 7 en nieuwelingen meisjes 29.05 km (35 ronden)
Categorie: Nieuwelingen 49.80 km (60 ronden)

14.00-17.00 uur: inleveren van wielershirts in “De Moespot

20.00 uur   Feestelijke prijsuitreiking in “Ons Gebouw”.

22.00 uur   Einde prijsuitreiking.

Reactie toevoegen