Programma
Parcours
Deelnemers
Verzetten
Reglement
Huisvesting

8 – 13 Augustus 2022

Klik op het tabblad om het programma van die dag te zien

10.00 uur   Aankomst en inschrijven tot 11.30 uur van de renner(ster)s in het rennerskwartier ‘De Moespot’.

13.30 uur   Ploegenvoorstelling en foto-opnames bij Start/Finish.

18.30 uur   1e etappe: Wegwedstrijd. Rugnummer Rechts.

Parkoers: Jan van Arkelweg, Hessenweg en Klettersteeg 3910 m.

Categorie 5 en 6: 19.55 km (5 ronden)
Categorie 7 en Nieuwelingen meisjes: 23.46 km (6 ronden)
Categorie Nieuwelingen: 31.28 km (8 ronden)

08.30 uur   Vertrek per fiets naar Pannenkoekenhuis Bergzicht, Doornseweg 23 te Woudenberg.

09.30 uur   2e etappe: Bergtijdrit. Rugnummer Rechts

Categorie 5, 6 en 7, Nieuwelingen meisjes en Nieuwelingen: 1000 m.               

18.30 uur   3e etappe: Criterium. Rugnummer Links. 

Parkoers: Jan van Arkelweg, Pater Stormstraat en Hessenweg 1150 m.

Categorie 5 en 6: 16.10 km (14 ronden)
Categorie 7 en Nieuwelingen meisjes: 25.30 km (22 ronden)
Categorie Nieuwelingen: 34.50 km (30 ronden)

09.00 uur   Inschrijven voor de Decathlon Dikke Banden Race aan de start

09.30 uur   Ready2Race Dikke Banden Race 

Parkoers: Start/finish bij De Heelkom, Walter van Amersfoortstraat, Van Oldenbarneveltstraat en Deliana van Weedestraat 370 m.

Categorie: Voor de Achterveldse jeugd van 4 t/m 11 jaar.

Deelname alleen mogelijk op fietsen met dikke banden.
Racefietsen zijn verboden. Per leeftijd wisselend aantal ronden.
Deelnamekosten 1,00 euro. Elk kind ontvangt een aandenken.

13.00 uur   4e etappe: Klassieker 15e GP Johan Ossendrijver. Rugnummer Links.

Parkoers: Postweg, Moorsterweg, Kolfschoterdijk, Voskuilerdijk, Langesteeg, Laapeerseweg en Asschatterweg 10600 m.

13.00 uur  Categorie 5 en 6: 21,20 km (2 ronden)

14.00 uur  Categorie 7 en Nieuwelingen meisjes: 41,40 km (4 ronden)

15.30 uur  Categorie Nieuwelingen: 63.60 km (6 ronden)

17.00 uur  Braderie aan de Jan van Arkelweg

08.30 uur   Vertrek per fiets naar de Leusderhei, zijweg van de Kolonel H.L. van Royenweg te Leusden

09.30 uur   5e etappe: Bergtijdrit Leusderheide. Rugnummer Rechts

Categorie 5, 6 en 7, Nieuwelingen meisjes en Nieuwelingen: 925 m.

18.30 uur   6e etappe: Criterium. Rugnummer Links

Parkoers: Jan van Arkelweg, Pater Stormstraat en Hessenweg 1150 m.

Categorie 5 en 6: 16.10 km (14 ronden)
Categorie 7 en Nieuwelingen meisjes: 25.30 km (22 ronden)
Categorie Nieuwelingen: 34.50 km (30 ronden)

09.00 uur   7e etappe: Individuele tijdrit. Rugnummer Rechts

Parkoers: Emelaarseweg, Jannendorp en Jan van Arkelweg 3800 m.

Categorie 5, 6 en 7, Nieuwelingen meisjes en Nieuwelingen

18.30 uur   8e etappe: Wegwedstrijd. Rugnummer Rechts

Parkoers: Jan van Arkelweg, Hessenweg en Klettersteeg 3910 m

Categorie 5 en 6: 19.55 km (5 ronden)
Categorie 7 en Nieuwelingen meisjes: 23.46 km (6 ronden)
Categorie Nieuwelingen: 31.28 km (8 ronden)

10.00 uur    Aankomst en inschrijven tot 11.00 uur van de renner(sters)s van de Jeugdronde in het rennerskwartier ‘De Moespot”.

11.00 uur   17e Jeugdronde van Achterveld. Rugnummer Links

Parkoers: Jan van Arkelweg, Pater Stormstraat en Walter van Amersfoortstraat 830 m.

Categorie 1: 7 ronden
Categorie 2: 10 ronden
Categorie 3: 15 ronden
Categorie 4: 18 ronden

13.00 uur   9e etappe: Slotcriterium. Rugnummer Links

Parkoers: Jan van Arkelweg, Pater Stormstraat en Walter van Amersfoortstraat 830 m.

Categorie 5 en 6: 20.75 km (25 ronden)
Categorie 7 en Nieuwelingen meisjes: 29.05 km (35 ronden)
Categorie Nieuwelingen: 49.80 km (60 ronden)

14.00-17.00 uur: inleveren van wielershirts in “De Moespot

20.00 uur   Feestelijke prijsuitreiking in “Ons Gebouw”.

21.30 uur   Einde prijsuitreiking.